Barion Pixel

Ünnepi foglalkozások „KEREKÍTŐ MANÓ ADVENTI MONDÓKATÁRA” játékai és jelesnapi érdekességei nyomán 80 helyszínen határon innen és túl, valamint online 11.27.-12.03. között.

A HELYSZÍNEKET LEJJEBB találod, további részleteket pedig a honlap helyszínek menüjében.

ONLINE:

  • 11.27-én Megnyitó az adventi díszben úszó Jakabka Horgásztó mellől J. Kovács Judit érkezik mondókázással, élő közvetítéssel. A kötet mondókái életre kelnek térben és időben is Hertel Szilvinek köszönhetően!
  • 12.05-én 18:00-kor Kovácsné Lajos Krisztina jászsági foglalkozásvezető lesz élő adásban, csilingelő hangjával és Kerekítő manóval
  • 12.11-én Lukács Gabriella Székelykeresztúrról jelentkezik dalos-mondókás percekkel.
  • 12.18-án 18:00-kor Kővári Réka szombathelyi foglalkozásvezető Barnival és Sárival kerekít Kerekítő manó társaságában élő adásban.

Nézz bele a könyvbe, ebbe a videóba ízelítőként:

Kövesd be az oldalt, hogy értesülj az adásokról!

Várunk szeretettel!

Kerekítő foglalkozásvezetők, Kerekítő manó és J. Kovács Judit drámapedagógus

HELYSZÍNEK, ÜNNEPI FOGLALKOZÁSOKKAL:

ADA (Vajdaság)

Varga Imola

Vadvirág Hagyományápoló Kör

Sava Kovacevica 31.

December 1-én, 17 órai kezdettel

BALATONALMÁDI

Fizl Kata

Balatonalmádi rendelőintézet

Petőfi Sándor u. 4. ( 2. emeleten jobbra)

november 29., kedd 9:45 Kerekítő Mondókázó (0-3 év)

BALATONFŐKAJÁR

Kóródiné Demeter Orsolya

Közösségi Ház

Petőfi Sándor utca 2.

November 28-án, 10:00 órától Kerekítő Mondókázó

BALATONFÜRED

Fizl Kata

Lipták Gábor Városi Könyvtár

Balatonfüred, Kossuth L. u. 35.

december 1., csütörtök 9:45 Kerekítő Mondókázó (0-3 év)

BALATONKENESE

Kóródiné Demeter Orsolya

Közművelődési Intézmény és Könyvtár

Kálvin János tér 4.

November 29-én, 10:00 órától Kerekítő Mondókázó

BERETTYÓÚJFALU

Turzó Boglárka/ Bozóki-Turzó Renáta

Bajnóca Székház

4100, Berettyóújfalu, Toldi 3.

November 29. 10:00

BUDAKALÁSZ

Rigóné Farkas Valéria

Szentendrei út 9.

Kós Károly Művelődési Ház.

December 13. Kedd 10:00

BUDAKESZI

Lőrincziné Dajka Katalin

Erkel Ferenc Művelődési Központ

Fő u. 108.

december 1-én 10:00 órai kezdettel

BUDAÖRS

J. Kovács Judit

Jókai Mór Művelődési Központ

2040 Budaörs, Szabadság út 26.

November 28., 10:00 és 11:00 órakor. Bejelentkezés: info@kerekito.hu címen!

BUDAPEST I. KERÜLET

Bogdán Dóra

Márai Sándor Művelődési Ház Krisztina tér 1.

November 28. hétfő 10:00 Kerekítő Mondókázó

10:45 Kerekítő Manó Torna

BUDAPEST II. KERÜLET

Bogdán Dóra

Cseppkő Óvoda

1025 Budapest, Cseppkő utca 74.

November 29. kedd 10:00 Kerekítő Manó Torna

BUDAPEST II. KERÜLET

Bogdán Dóra

Pasaréti Közösségi Ház

1026 Budapest, Pasaréti út 102.

December 1. csütörtök 10:00 Kerekítő Mondókázó

10:45 Kerekítő Manó Torna

BUDAPEST III. KERÜLET

Bogdán Dóra

Óhegy Klubház

1037 Budapest, Toronya út 33.

December 2. péntek 10:00 Kerekítő Mondókázó

10:45 Kerekítő Manó Torna

BUDAPEST IX. KERÜLET

Kárász Eszter

Ferencvárosi Művelődési Központ

1096 Bp., Haller u. 27.

December 1. Csütörtök 10:00 Mondókázó 10:45 Manó torna

BUDAPEST X. KERÜLET

Kárász Eszter

Kőrösi Művelődési Központ

1105 Bp., Szent László tér 7-14.

November 29. Kedd 10:00 Mondókázó 10:45 Manó torna

BUDAPEST XI. KERÜLET, KELENVÖLGY

Dulai Rita

Kelenvölgyi Közösségi Ház

1116 Bp. Kardhegy u. 2.

november 30.-án 9:30 és 10:15-ös kezdéssel

BUDAPEST XI. KERÜLET

Kárász Eszter

Gazdagréti Közösségi Ház

1118 Bp., Törökugrató u. 9.

December 2. Péntek 10:00 Manó torna

BUDAPEST 12. KERÜLET

Dóczi-Gyumbier Tímea

Hegyvidéki Kulturális Szalon

1124 Budapest Törpe utca 2.

Dec. 2. péntek 9:15; 10:00; 10:45

BUDAPEST XIII. KERÜLET

Tolnai Eszter

József Attila Művelődési Központ

Bp. József Attila tér 1.

november 29. kedd 9:45 és 10:30

BUDAPEST 16. KERÜLET

Bernát Ottília

Zugoly Nevelési Tér

1165 Budapest, Szabadság utca 38.

december 1. csütörtök 10:00 és 10:45

BUDAPEST XVII. KERÜLET

Nemcsics Detti

Rákoskerti Művelődési Ház

Bp. 1171 Rákoskert sgrt. 66.

november 29. 10:00 és 10:45 kezdettel

BUDAPEST XVIII.

Nemcsics Detti

Rózsa Művelődési Ház

Bp. 1181 Városház utca 1.

november 28. 10:00 és 10:45 kezdettel

BUDAPEST XIX. KERÜLET

Farkas Katival

WEKERLEI KULTÚRHÁZ

1192.Petur utca 7.

november 29. kedden 10.15 és 10.45

BUDAPEST XX. KERÜLET

Farkas Katival

1201. Nagy Győri István utca 4-6.

B épület Kék terem

november 30. szerdán 9.30 és 10.00

BUDAPEST XXI. KERÜLET

Farkas Katival

CSEPELI NAPKÖZIS TÁBOR

1213. Hollandi út 18.

december 1. csütörtökön 10.00 és 10.30

BUDAPEST XXII. KERÜLET

Bogdán Dóra

Rózsavölgyi Közösségi Ház

1221 Budapest, Ady Endre út 25.

November 30. szerda 09:30 Kerekítő Mondókázó

10:15 Kerekítő Manó Torna

BÜK

Nagy Henriett

Művelődési és Sportközpont

Eötvös u.11

november 30.-án szerdán 9:30 kezdettel

CEGLÉD

Borosné Dobozi Anikó

Kossuth Művelődèsi Központ B/2-es termèben

Kossuth tér 5/a

november 30-án 9:30-tól és 10:10-től

CSONGRÁD

Makra András

Művelődési Központ és Városi Galéria

Szentháromság tér 8, 6640

November 29. 10.30- kor

CSORNA

Szabó-Bellán Tímea

Lótusz Jóga Stúdió

Csorna, Soproni út 40

November 30. Adventi Kerekítő 9:30, Adventi Kerekítő 10.15

DEBRECEN

Ordasi Panka

DEMKI Ifjúsági Ház

4025 Debrecen, Simonffy u. 21.

november 30-án 10:00 kezdettel

DOMBÓVÁR

Deli Orsolya

Petőfi utca 13. (Surya Yoga)

november 28-án, 9:30-tól

DUNASZENTMIKLÓS

Vigh Boda Marcsi

Községi Könyvtár

Petőfi Sándor u.52

November 30. 11:15

DUSNOK

Vácz Péterné Erika

Művelődési Ház emelet

Köztársaság u. 2.

November 29., kedd 17:00

ERDŐSZENTGYÖRGY

Lukács Gabi

CEC melletti óvoda

Iskola utca

December 8., 17:00 óra

FERTŐD

Szabó-Bellán Tímea

Fertödi Kulturális Központ

Fertőd, Bartók Béla u. 5,

November 30. Adventi Kerekítő 16:30

GÖD

Hertel Szilvia

József Attila Művelődési ház

Pesti út 72.

november 29-én, kedden 10.15

GÖDÖLLŐ

Benedek Krisztina Mária

Gödöllői Városi Könyvtár

Gödöllő, Dózsa György út 8.

November 29., 10.45 Kerekítő Tippentő

GYŐR

Törekyné Nagy Zsuzsanna

Fitt Magic

Nádas Ernő u. 5.

November 29., kedd 9 óra, 10 óra, 11 óra (minden jegy elkelt)

GYULA

Bánkiné Révész Adrienn

Gyulai Evangélikus Egyház Község Gyülekezeti Terem

Béke sugárút 29.

November 26., szombat 10 óra

KALOCSA

Vácz Péterné Erika

Nagyasszonyunk Katolikus Óvoda tornaterme

Asztrik tér 1.

November 28., Hétfő 17:00

KAPUVÀR

Szabó-Bellán Tímea

dr. Barsi Ernő Alapfokú Művészeti Iskola, Kapuvár

Kapuvár, FŐ tér 22.

November 29., 9:30 Kerekítő mondókázó, 10:15 Kerekítő Manó torna

KECSKEMÉT

Egyed Ivett

Gyermekliget Alternatív óvoda és iskola

Szarkàs tanya 74. ( Könyvtár)

December 6. kedd, Kerekítő Mondókázó (0-3 év) 10:00

KECSKEMÉT

Szabadkai Anna

Ötpötty Kreatív Foglakoztató és Játszóhely Kecskemét Nyíl utca 9

november 30., szerda 10:00

KOMÁROM

Vigh Boda Marcsi

Generációk Háza

Szent László u.23.

November 29. 9:30

KŐSZEG

Nagy Henriett

Jurisics vár, Művelődési Központ és várszínház /KÖSZ ház/, Rajnis u. 9

november 29-én, kedden 9:30 10:30

KUNSZENTMÁRTON 5440

Makra András

Szabó Gyula Művelődési Központ

Kossuth Lajos út 16.

November 30. 10.00-kor

LÖVŐ

Nagy Henriett

Szolgáltató és Kulturális Központ

Fő u. 32

november 28-án hétfőn 9:30 kezdettel

MÁLYI

Juhász Katalin

Közösségi Ház és Könyvtár

Mályi, Botond u.3-5.

November 30. 16:30

MÓRAHALOM

Kocsis-Savanya Imréné, Emese

Napsugár Gyermekház
6782, Mórahalom, József Attila u. 6.

november 24. csütörtök 10:00 Kerekítő Mondókázó (0-3 év)

MISKOLC

Juhász Katalin

Tirekifi Ifjúsági Centrum és Közösségi Tér

Széchenyi u.56.

November 29. 9:30 és 10:10

NAGYKOVÁCSI

Lőrincziné Dajka Katalin

Papayamama Női és Gyerek Mozgásstúdió

2094, Kossuth Lajos utca 71.

november 30-án 10 órai kezdettel

NAGYKŐRÖS

Szilágyiné Dér Nóra

Szitakötő Gyerekház

Balla G. u. 36.

december 13. kedd 10 ÓRA

NYERGESÚJFALU

Vigh Boda Marcsi

Fejlesztő kuckó

Kossuth Lajos u. 228

9:30 és 10:30

PAPKESZI

Kóródiné Demeter Orsolya

Védőnői Tanácsadó

Fő u. 65.

november 28-án 11 órától Kerekítő Mondókázó

Pápa

Farkas Veronika

Pápa, KangaLand Szabadság u. 9.

2022. november 26. 10 óra

PÉTFÜRDŐ

Fizl Kata

Pétfürdői Közösségi Ház és Könyvtár

Hősök tere 5.

november 28. Hétfő 9:45 Kerekítő Mondókázó

SÁRÁND

Ordasi Panka

Sárándi Közösségi Ház

4272 Sáránd, Nagy u. 42.

november 29-én 10:00 kezdettel

SÁRVÁR

Nagy Henriett

Happy Bunny Játszóház /Tesco mellett/

Rákóczi F. u. 83.

december 1-én kedden 9:30 10:30

SCHWAZ /AUSZTRIA

Nagy Mónika

EKIZ-Franzissi Glimm strasse 3

December 1.

16.30

SEGESVÁR

Lukács Gabi

Nazarénusok háza emelet

Stefan Octavian Iosif u. 20 sz.

2022. November 29. 17:00 óra

SOPRON

Szabó-Bellán Tímea

Csibecsoda Tanoda

Sopron, Balfi utca 55

December 1., Kerekítő Mondókázó 9:30 és 10:10, Kerekítő Manó Torna 10:50

SZABADKA /SZERBIA

Szakács Tamás

A Vajdasági Magyar Képző, Kutató, és Kulturális Központ klub

november 30. 16:30 és 17:30 között. Gorkij utca 6/A.

SZEGED

Kovács Erzsébet

Katolikus Ház

Dugonics tér 12.

november 28. 9:30

SZENTES

Varga-Ujvári Bori

Művelődési és Ifjúsági Ház

Tóth József utca 10-14.

Adventi Kerekítő Mondókázó lesz, november 28-án 10:00-kor

SZÉKELYKERESZTÚR

Lukács Gabi

Gondviselés Segélyszervezet terme

Orbán Balázs u. 10.

2022. December 2. 10:00 óra

SZÉKELYUDVARHELY

Lukács Gabival

KÖZ.

Tompa László u. 29.

November 30. 10:00 óra

SZÉKELYUDVARHELY

Lukács Gabi

AVIVA terem

Bethlen Gábor u. 54.

December 1. 10:15 óra

SZÉKESFEHÉRVÁR

Nagyné Váti Zsuzsanna

Vörösmarty Mihály Könyvtár, Budai úti Tagkönyvtár

Budai út 44-46.

Nov. 26. 10:00

SZÉKESFEHÉRVÁR-CSALA

Nagyné Váti Zsuzsanna

Csalai Közösségi Ház

Fő u. 1

Nov. 25. 17:00:

SZOMBATHELY

Kővári Réka

AGORA Kulturális Központ

Március 15. tér 5.

november 26. 9:30 és 10:30 óra

SZŐD

Hertel Szilvia

Jakabka horgásztó (külterület)

november 27-én vasárnap 15.00

SZŐNY

Vigh Boda Marcsi

Petőfi Művelődési Ház

Petőfis Sándor u.3.

November 29. 11:00

TATA

Zsolnainé Palotás Anna

Crystal Medical Center

Ady Endre út 22.

november 28. Hétfő 10:00 óra

TATA

Vigh Boda Marcsi

Piarista Rendház

Tanoda tér 5/A

November 30. 9:30

VÁC

Hertel Szilvia

Madách Imre Művelődési Központ, Dr. Csányi László krt. 63

november 30-án szerdán 9.30

VÁCRÁTÓT

Hertel Szilvia

Gárdonyi Géza Rendezvényközpont, Szabadság út 28

dec. 1-jén, csütörtökön 9.30

VECSÉS

Nemcsics Detti

Bálint Ágnes Kulturális Központ

Telepi út 43.

december 2. 10:00 és 10:45

VESZPRÉM

Kóródiné Demeter Orsolya

Örömhír Evangélikus Keresztyén Óvoda

Aradi Vértanúk útja 2/A

november 30-án 10:00 órától Kerekítő Mondókázó

VESZPRÉM

Fizl Kata

Életfa Mozgásközpont és Élmény-tér

Veszprém, Ady Endre u. 73/B

december 2. péntek 9:45 Kerekítő Mondókázó (0-3 év)

SZŐNY

Vigh Boda Marcsi

Petőfi Művelődési Ház

Petőfis Sándor u.3.

November 29. 11:00

ZENTA (Vajdaság)

Varga Imola

Zentai baba-mama klub

Fő utca 23.

november 29-én, 17 órai kezdettel

ZIRC

Fizl Kata

Zirci Városi Könyvtár

Zirc, József Attila u. 1.

november 30. szerda 9:45 Kerekítő Mondókázó (0-3 év)

ZSIRA

Nagy Henriett

Integrált Közösségi és Szolgáltató Tér

Fő u. 43

december 3-án az Adventi vásárban 16.00 órakor

KÖNYVEINKET és a KEKSZFORMÁZÓT a foglalkozásvezetőknél is megtalálod, ha mégsem, akkor itt is szét tudsz nézni.:

Kerekítő manós tányéralátét, diafilm, falinaptár, egyedi porcelánkészlet.

Óvónők és kisgyermeknevelők az info@kerekito.hu címen 100 oldalas játékcsokrot és minimese feldolgozást kérhetnek! Benneteket egy módszertani csoportba várunk:

Küldj kommentet a bejegyzéshez

Your email address will not be published.

A Te kommented*

Name*

Email*

Website